FOTO Lavice uvjerljive u susretu s Multinormom iz Cerne

U četvrtom kolu rukometašice Tvin Virovitice su upisale četvrtu pobjedu u drugoj ligi Sjever u ovoj sezoni. Ubrzo su domaće igračice stvorile osjetniju prednost, koja se u prvom dijelu popela do +6. Na odmor se otišlo rezultatom 13:9. Prednost domaće ekipe nakon odmora je rasla do najvećih dvanaest zgoditaka prednosti. Na kraju je utakmica završila 28:20.

Na vratima je Iva Biuk uspješno zamijenila svoju imenjakinju Blažević sakupivši šesnaest obrana, ulivši dodatno samopouzdanje svojim suigračicama. Spomenimo da je Ana Blažev postigla prvi seniorski zgoditak u službenoj utakmici.

Tvin Virovitica: Devald, Hrvoić 4, Jezerčić, Veršec 2, Blažev 1, Hudoletnjak 8 (1), Maja Biuk 2, Bardić, Medved, Zupčić 2 (1), Prpić, Stjepanović, Deskar 9 (3), Oštrić, Miklić i Iva Biuk. Trenerica: Zdenka Premužić.

Sedmerci: Tvin Virovitica 6 (4)

Isključenja: Tvin Virovitica: 6 minuta (Blažev, Hudoletnjak i Deskar po dvije minute).