Malčec osvojio srebro, a Radenić broncu na Memorijalnom kupu Slavonskog Broda u karateu

U Slavonskom Brodu održan je 25. Memorijalni kup Slavonskog Broda u karateu, na kojem je nastupilo preko 640 natjecatelja iz pet država i šezdeset tri kluba.

Na kupu iz virovitičkog karate kluba su nastupili:

U kategoriji mlađih kadeta do 45 kg, Chris Malčec nakon tri pobjede izgubio je finalnu borbu, te je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.

Pavle Radenić je u juniorskom uzrastu do 76 kg osvojio treće mjesto i brončanu medalju.

U učeničkoj konkurenciji do 34 kg Noell Široki i Jakob Đebro u kategoriji do 42 kg osvajaju peto mjesto.

U mlađim kadetima do 57 kg Luka Rajnović gubi borbu za treće mjesto na izjašnjavanje sudaca nakon neriješenog rezultata u regularnom vremenu, tako da se i on morao zadovoljiti petim mjestom.