SLATINA NEUMOLJIVA NA DOMAĆEM TERENU Vukomanović i Čubelić srušili Podravac

U susretu devetog kola 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine na svom terenu pobijedili su Podravac iz Virja 3:1.

Domaći su poveli zgoditkom Vukomanovića u trideset prvoj minuti. Uporni Podravci izjednačili su nakon pet minuta. Na samom kraju prvog dijela Slatina ponovno vodi. Zgoditak je postigao Čubelić iz kaznenog udarca. Pobjedu domaće momčadi potvrdio je svojim drugim zgoditkom Vukomanović u šezdeset petoj minuti.

-U utakmicu smo ušli u okrnjenom sastavu. Zbog kartona, radnih i vojnih obveza nedostajalo nam je nekoliko igrača. Zadovoljan sam igrom i rezultatom. Uspjeli smo pobijediti čvrstu momčad iz Virja, koja me ugodno iznenadila svojom igrom. Iduće subote gostujemo kod Tomislava u Bereku, koji je poznat kao negostoljubiv domaćin. Ušli smo u pozitivnu seriju i u Bereku očekujem osvajanje sva tri boda – zadovoljan je bio trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Podravac Virje 3:1
Igrač utakmice: Marin Vukomanović