1. ŽNL: “Tvrd orah” Dinamo iz Četekovca izvukao bod na gostovanju u Lukaču

Nekoliko posljednjih sezona Dinamo iz Četekovca tvrd je orah za nogometaše iz Lukača. Proljetos je u Lukaču utakmica završila rezultatom 1:1. Taj rezultat se ponovio i u subotu.

Domaća momčad dugo je lomila otpor čvrstih gostiju, koji nisu bili bezazleni. Iz opasnih kontri nekoliko puta ozbiljno su zaposlili domaćeg vratara Antuna Ponikvara. Konačno, u 67. minuti, Mateo Rajnović koristi jednu nesmotrenost gostujuće obrane i dovodi domaći sastav u prednost.

IMG 9702 Custom

Pri rezultatu 1:0 domaći igrači propuštaju realizirati nemoguće. Kazna je slijedila u 80. minuti. Gostujući igrač Domagoj Lozar, nekoliko minuta nakon ulaska u igru, poravnava rezultat. Gosti odnose bod iz Lukača. To su prvi izgubljeni bodovi Lukačana na domaćem terenu u ovoj sezoni.