2. ŽNL Škvarić izbio na čelo liste strijelaca zapadne skupine, Obžetić “za duplo” bolji od pratioca

Vodeći strijelac 2. ŽNL - Istok Darko Obžetić (drugi s lijeva) u društvu suigrača // foto: M. Rođak

Nakon odigranih deset kola u 2. ŽNL – Zapad ponovno je na vrhu liste strijelaca izbio Tomislav Škvarić (Omladinac) sa 12 postignutih zgoditaka. Slijedi ga klupski suigrač Vedran Grubić, a drugi pratioc je Mateo Draganić (Dinamo Kapela Dvor). Skupinu Istok predvodi Darko Obžetić (Borova), enigma za protivničke obrane, sa 18 pogodaka. Duplo manje zabila je miljevačka trojka Rupčić-Ibričić-Zebec, svaki po 9 zgoditaka, ali zajedno 27, što je za veliku pohvalu.

Lista strijelaca:

Skupina Zapad:

12 – Škvarić (Omladinac)

11 – Grubić (Omladinac)

9 – Draganić (Dinamo)

8 – A. Paulović (Drava), Tomić (Sokol)

7 – Ladović (Sveti Đurađ), Šelember (Podgorje)

6 – Martelo (Sokol), Pavić (Croatia)

5 – Mareković (Drava), Kovač J. (Mladost), Jurković (Podgorje), M. Lanšćak (Sokol), Jugović (Gradina)

4 – Hobolja (Bilogora 1947.), Krmpotić (Podgorje), Šerepec (Croatia), Đureš (Podgorje)

3 – Jelovečki (Omladinac), N. Pecolaj (Gradina), Giba (Omladinac), Korenički (Omladinac), Nemčec (Mladost), V. Taušan (Turanovac), Šelimber (Mladost), Szabo (Sv. Đurađ), Balažić (Croatia), Funko (Sv. Đurađ), Trivanović (Drava)

2 – Jurić (Mladost), Draganić (Turanovac), Dorić (Sokol), Leš (Bilogora 1947.), J. Lanšćak (Sokol), S. Ivanešić (Dinamo), Kovač (Croatia), Lacko (Dinamo), Bistrović (Sokol), Krajačić (Turanovac), Tandarić (Croatia), Slavić (Croatia), L. Paulović (Drava), Krajc (Bilogora 1947.)

1 – Domokuš (Napredak), Štefanec (Omladinac), Mi. Iličić (Dinamo), Berda (Drava), Čavar (Mladost), Delić (Drava), Duvnjak (Gradina), Ivanković (Omladinac), Tambolaš (Podgorje), Barišić (Drava), Blažičević (Gradina), Dražić (Sv. Đurađ), Đaković (Sv. Đurađ), Šmer (Drava), Deskar (Bilogora 1947.), Varga (Omladinac), Begović (Turanovac), Pokupić (Mladost), Blažinčić (Croatia), Milaković (Croatia), Feketija (Mladost), Zalogaj (Turanovac), Biondić (Sokol), Blažević (Gradina), M. Taušan (Turanovac), Rukavina (Turanovac), Poropatić (Croatia), Balić (Croatia), Dergez (Croatia), Vlaisavljević (Omladinac), Ma. Iličić (Dinamo), Ivoš (Bilogora 1947.), L. Vukšić (Podgorje), M. Podgornik (Podgorje).

Skupina Istok:

18 – Obžetić (Borova)

9 – Ibričić (Mladost Milj.), Rupčić (Mladost Milj.), Zebec (Mladost Milj.)

8 – Ciglar (Crnac)

7 – Pipić (Borova)

6 – Šain (Borova)

5 – Petrović (Zrinski), Beneš (Mladost Bak.), Stupar (Borova), Kurtić (Zrinski), Tilen Marić (DOŠK), Nikolić (DOŠK), Šteger (DOŠK), Holec (Borova)

4 – Lehpamer (Mladost Milj.), Vukalović (Zrinski), Striber (Zrinski), J. Tomić (Ćeralije), Budimir (Mladost Bak.), Gabud (Standard), Matoković (Crnac)

3 – Milošević (Zrinski), Mužar (Crnac), Makar (Standard), Keler (Mladost Milj.), Gegić (Borova), M. Jozić (Ćeralije), F. Perić (Ćeralije), Šojka (Mladost Bak.), Zeman (DOŠK), Pejazić (Mladost Milj.)

2 – Sitar (DOŠK), Prpić (Mladost Bak.), Vuzem (Borova), Matota (Zrinski), Marinković (Standard), D. Jozić (Ćeralije), Kapetanović (Munja), J. Perić (Ćeralije), Jaković (Ćeralije), Mlinarić (Mladost Bak.), Šalković (DOŠK), Hetrih (Kozice), Gregurić (Munja), Velić (DOŠK), A. Čović (Ćeralije), Mijatović (Kozice)

1 – Granjaš (Standard), Si. Nika (Tehničar), Bosak (Munja), Toni Marić (DOŠK), Se. Nika (Tehničar), Matovina (Tehničar), Perkovac (Tehničar), Škrlin (Mladost Bak.), Mihalić (Standard), Pohiba (Mladost Milj.), Sudarić (Crnac), Pandurić (Crnac), Filipović (Kozice), A. Borovec (Tehničar), Zdelar (Munja), Mimić (Crnac), Mateo Hrgetić (Standard), Mario Hrgetić (Standard), J. Čović (Ćeralije), M. Tomić (Ćeralije), Pejić (Ćeralije), Tušek (Standard), Stupar (Tehničar), Bišćan (DOŠK), Klement (Mladost Bak.), Presečan (Tehničar), Colarić (Kozice), Marenić (Munja), K. Perić (Ćeralije), Matijević (Mladost Milj.), Kovačević (Crnac).

(www.icv.hr, ts)