Karate klub Virovitica zasjao u Varaždinu i osvojio zlatnu, dvije srebrne i brončanu medalju

U Varaždinu je održan “Kup svetog Nikole” u karateu. Iz virovitičkog karate kluba na kupu su nastupili:

U kategoriji mlađih kadeta +57 kg Nikola Gondi koji je bio najuspješniji pobijedivši u svim borbama pa je tako osvojio prvo mjesto, zlatnu medalju i poklon paket. U kategoriji mlađih kadeta -57 kg Luka Rajnović osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju. U kategoriji do 45 kg Chris Malčec osvojio je treće mjesto i brončanu medalju. U kategoriji učenika do 42 kg Jakob Đebro osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju.

U kategoriji mlađih kadetkinja do 55 kg nastupila je Tara Nicole Bonačić koja se na kraju izborila za peto mjesto.