ODLIČAN NASTUP AK VIROVITICA U KOPRIVNICI Paula Rakijašić u borbi s Kenijkama do bronce

Članovi Atletskog kluba Virovitica nastupili su na 40. Međunarodnoj utrci grada Koprivnice i ostvarili zapažene rezultate.

Paula Rakijašić zauzela je 3. mjesto i osvojila brončanu medalju u utrci seniorki na stazi od 3400 metara. Treba istaknuti da su u toj utrci sudjelovale tri atletičarke iz Kenije, čime Paulin rezultat dobiva još više na vrijednosti.

45937845 747247662285282 1890298111507562496 n Custom

U kategoriji juniorki na stazi od 1200 metara Lorena Blaga osvojila je 2. mjesto, Lena Sabo 4. mjesto, a Petra Gladović 10. mjesto.

U kategoriji juniora Mario Bošnjaković zauzeo je 4. mjesto, Andre Posenjak 5. mjesto, a u kategoriji kadeta Luka Sabo 5. mjesto.