PALA I MLADOST Slatinčani završili jesenski dio stopostotnim učinkom na domaćem terenu

U trinaestom kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine na svom stadionu ugostili su jaku momčad Mladosti iz Kloštra Podravskog.

Prvih pola sata domaći nogometaši su pokazali tko je gazda na terenu postigavši dva zgoditka. Prvi je djelo Dominika Šantavca u šestoj, a drugi Domagoja Jendrašića u sedamnaestoj minuti. Nakon tridesete minute domaći pritisak je oslabio, već minutu kasnije gosti su smanjili na 2:1.

Do kraja utakmice nastavila se žustra igra između dva kaznena prostora, bez promjene rezultata. Tako su nogometaši Slatine upisali šestu ovosezonsku pobjedu na domaćem terenu.

-U šest domaćih utakmica upisali smo šest pobjeda, dok smo s gostovanja donijeli samo jedan bod. U ostalim utakmicama smo minimalno poraženi. U zimskoj pauzi nastojat ćemo osnažiti igrački kadar, kako bi u proljetnom nastavku bili konkurentni i na gostovanjima – prokomentirao je polusezonu trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Mladost Kloštar Podravski 2:1
Igrač utakmice: Davor Jozić