RUKOMET Pitomačanke sa +27 razmontirale Bjelovarčanke u 3. kolu HRL Sjever

Rukometašice Pitomače nakon neočekivanog poraza u Prelogu, u utakmici 3. kola 3. HRL Sjever, u Pitomači su uvjerljivo svladale svoje gošće, rukometašice treće ekipe ŽRK Bjelovar, rezultatom 55:28 (25:15).

Nakon početne igre “gol za gol” do rezultata 5:5, Pitomačanke su zaigrale brže i učinkovitije što je već do poluvremena rezultiralo visokim vodstvom (+10) koje je u nastavku utakmice naraslo do uvjerljivih i konačnih 27 golova razlike.

Iako su nastupile sa samo 11 igračica zbog obveza dijela igračkog kadra, sve su djevojke dale svoj doprinos pobjedi, a ovoga puta sve domaće rukometašice upisale su se u listu strijelaca.

Pitomačanke su nastupile u sastavu: Krstanović, Šimić-Kaša 5, Štefanec 12 (2), Brlas 4, Kirin 11, Božić 4, E. Pintarić 1, Magić 9, D. Relić, Ferić 7 i N. Pintarić 2.