EUROPSKO PRVENSTVO Paula Rakijašić 79. krosašica Europe, Hrvatska ekipno trinaesta

Po kišnom, hladnom i vjetrovitom vremenu održala se utrka Europskog prvenstva za juniorke u Tilburgu (Nizozemska), na kojemu je za reprezentaciju Hrvatske trčala i članica Atletskog kluba Virovitica Paula Rakijašić.

Na izuzetno teškoj i blatnjavoj stazi 1. mjesto zauzela je Talijanka Nadia Battocletti. Najbolja Hrvatska atletičarka bila je Sandra Šrut koja je zauzela 28. mjesto dok je Paula zauzela 79. mjesto.

Ekipno prvo mjesto osvojila je reprezentacija Velike Britanije dok je Hrvatska ženska juniorska reprezentacija završila na 13. mjestu.