U sportskoj dvorani Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić u Virovitici, u organizaciji NK Virovitice održan je četvrti malonogometni turnir “Sveti Nikola” za uzrast U-8.

U konkurenciji osam ekipa prvo mjesto osvojila je Mladost iz Ždralova koja je u finalu bila bolja od Virovitice I 2:0. U susretu za treće mjesto Suhopolje je pobijedilo Viroviticu II 6:1.

Najbolji strijelac turnira je bio Adrijan Kušec iz Mladosti, najbolji vratar bio je Grgur Salajić iz Virovitice, a najbolji igrač njegov suigrač Filip Zec. Pehare i medalje najboljim ekipama i pojedincima podijelio je tajnik Sportske zajednice grada Virovitice Tihomir Majstorović.

IMG 0057 Custom

U pauzi prije odigravanja utakmica za poredak sveti Nikola je podijelio prigodne poklone svim sudionicima turnira.