SJAJNI FERENČEVIĆ UBACIO 23 KOŠA Kadeti KK Virovitica srušili na gostovanju bjelovarski Vedi

Odigrano je 7. kolo lige KS-KC-KŽ, u kojem su virovitički košarkaši gostovali u Bjelovaru kod Košarkaškog kluba Vedi. Ovo je bila izrazito teška utakmica za virovitičke mladiće koji su uspjeli na kraju u gostima pobijediti prvaka lige.

Krajnji rezultat govori o nervozi obje ekipe, a završio je 48:46 u korist virovitičkih košarkaša. Tek u zadnjoj četvrtini kod “minus 4” bude se kadeti Virovitice koji u toj četvrtini ubacuju 19 koševa te tricom Nikole Ferenčevića prvi put prelaze u vodstvo i privode utakmicu u zadnjoj minuti sigurno do kraja i dolaze do vrijedne pobjede, uz dobru igru cijele petorke, kako u napadu tako i u obrani naročito u zadnjoj četvrtini.

Nastupili i koševe postigli: Nikola Ferenčević 23, Ivan Mucak 8, Branimir Denić 6, Jakov Slavić 6, Edi Albreht 3, Damjan Pažin 2, Vjekoslav Koledić, Ivan Žubrinić i Hrvoje Matanić. Trener: Branko Ferenčević.

U idućem kolu Virovitičani ponovno gostuju u Bjelovaru protiv ekipe KK Bjelovar.