EVI GAL DVA ZLATA Pregršt medalja za slatinske taekwondoiste na Otvorenom prvenstvu Srbije

U Subotici je jučer, 24. veljače, održano Otvoreno prvenstvo Srbije u taekwondou na kojemu je sudjelovalo 36 klubova iz 15 država sa 450 boraca. Na prvenstvu su nastupili i slatinski taekwondoisti, članovi TKD Slatina.

Stefani Oskomić je osvojila prvo mjesto te se okitila zlatnom medaljom u kategoriji djevojčica do 25 kilograma, dok je u formama osvojila treće mjesto i brončanu medalju. Eva Gal je ponovo briljirala, osvojila je dva zlata u borbama u kategorijama kadetkinja i starijih kadetkinja, dok je u formama osvojila broncu. Ana Bljakaj osvojila je srebro, a u formama je bila treća. Milan Ivić osvojio je broncu u kategoriji dječaka do 25 kilograma, a Fran Bišćan je ovaj put ostao bez postolja i medalje.

Na prvenstvu je slatinske taekwondoiste vodila trenerica Kasandra Samarđija.