NASTAVAK PRVENSTVA 2. LIGE SJEVER Lavice neprobojnom obranom došle do bodova u susretu s Đurđevcem

U prvoj utakmici nastavka prvenstva druge lige Sjever, rukometašice 1234 Virovitice u sportskoj dvorani Tehničke škole pobijedile su Đurđevac 28:15.

Prvih dvije minute obje ekipe su se mučile kako bi postigle zgoditak. Domaće igračice su povele, a gošće su dva puta uspjele poravnati rezultat. Nakon toga odličnom obranom Lavice serijom 10:1 odlaze na nedostižnu prednost. Na odmor se odlazi rezultatom 13:4. Domaće su primile u 30 samo četiri gola, što govori o kvaliteti obrane domaćeg sastava.

IMG 4867 Custom

U nastavku igračice trenerice Zdenke Premužić su se malo opustile u obrani, ali gošće iz susjednog Đurđevca nisu mogle promijeniti rezultat. Dapače prednost domaćih igračica do kraja utakmice se povećala, jedino što su gošće u drugom dijelu postigle 11 zgoditaka, čime su samo malo ublažile svoju neefikasnost u prvom dijelu.

IMG 4861 Custom e1549786613598

Domaće vratarke sakupile su 21 obranu, ali i ostale igračice su pridonijele tom rezultatu u obrani s desetak blokova i niz faula, koji su onemogućavali protočnost gostujućih napada.

Idućeg vikenda rukometašice 1234 Virovitice gostuju u Đakovu.

1234 Virovitica: Devald, Hrvoić 5, Jezerčić 1, Veršec, Đud, Hudoletnjak 9 (3), Maja Biuk 3, Mustač (6+0), Medved 1, Zupčić 2, Bardić 1, Prpić, Deskar 5, Oštrić 1, Miklić i Iva Biuk (15+0). Trenerica. Zdenka Premužić.