FOTO Slatina nadjačala križevački Radnik, Pemperova momčad nepobjediva na domaćem terenu

U utakmici 16. kola 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, nogometaši Slatine su na svom terenu pobijedili Radnik iz Križevaca 2:0.

U pravom taktičkom nadmudrivanju trener Damir Pemper pokazao se puno lukavijim od gostujućeg stratega Marijana Glavice. Domaći nogometaši su iskoristili praktički sve svoje prilike i došli do pobjede. Prvi zgoditak postigao je Luka Čubelić u 23. minuti, dok je pobjedu potvrdio Dominik Hodak svojim pogotkom u 85. minuti.

56440155 2429185740447631 6338825220077387776 n Custom

-Nisu ponovili igru iz proteklih nekoliko utakmica, ali su moji igrači na terenu odradili ono što sam od njih tražio i došli su do nove pobjede. U idućem kolu očekuje nas domaća utakmica s vodećom momčadi lige, Tehničarom iz Cvetkovca, i u tom susretu taktičkim pristupom možemo doći do bodova – zadovoljan je bio trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Radnik 2:0
Igrač utakmice: Ozren Vurdelja