FOTO U Podgorju 18 parova na turniru u beli, pobjednici Davor Klaić i Tona Ivšić

Društvo za sport i rekreaciju Podgorje u subotu, 9. ožujka organiziralo je 4. turnir u beli, a održan je u prostorijama Mjesnog doma u virovitičkom prigradskom naselju Podgorje.

Na turniru je nastupilo 18 parova, što je razveselilo organizatora ove popularne kartaške igre, a za sve natjecatelje bio je osiguran grah i piće dobrodošlice.

IMG 8051 Custom

Prvo mjesto osvojili su Davor Klaić i Tona Ivšić (ekipa Munchen), drugo mjesto pripalo je Stjepanu Feketiji i Alojzu Jurišiću (ekipa Hrastovi), a treće mjesto osvojile su Biljana Potrata i Slavica Skober Baivić (ekipa Medice).

Medalje najuspješnijim parovima podijelio je predsjednik Mjesnog odbora Podgorje Milan Krmpotić.

54433955 2091939460893368 6993427074060910592 n Custom e1552224497301

Osnovni cilj je postignut, a to je bilo bilo zajedničko druženje i dobra zabava uz prisustvo pravog natjecateljskog duha.