MLADI TEHNIČARI Pogledajte tko su najbolji u županiji kada su u pitanju tehničke vještine

U Osnovnoj školi Suhopolje održano je 61. županijsko natjecanje mladih tehničara. Na natjecanju su sudjelovala 64 učenika iz 14 osnovnih škola iz Virovitičko-podravske županije. Učenici su svoje umijeće u tehničkim vještinama pokazali u 11 kategorija natjecanja.

Rezultati natjecanja:

Maketarstvo i modelarstvo, 5. r

  1. Leona Dundović, OŠ „Davorin Trstenjak“ Čađavica, mentor Robin Kovačević
  2. Matko Bačmaga, OŠ I. G. Kovačića Zdenci, mentor Dario Kruljac
  3. Lana Mandl, OŠ Josipa Kozarca Slatina, mentor Stevan Radijevac

Graditeljstvo, 6. r

  1. Petra Timek, OŠ I. G. Kovačića Zdenci, mentor Dario Kruljac
  2. Ivona Lovrić, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, mentorica Sabina Grgačić
  3. Mia Deskar, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentorica Izabela Konto

Strojarske konstrukcije, 7. r

  1. Petra Piskač, OŠ „Davorin Trstenjak“ Čađavica, mentor Robin Kovačević
  2. Marija Rajković, OŠ Gradina, mentorica Jasmina Fijala
  3. Maja Novosel, OŠ Gradina, mentorica Jasmina Fijala

Obrada materijala, 7. r

  1. Paula Ištvanović, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentorica Izabela Konto
  2. Patrik Gubeljak, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, mentorica Sabina Grgačić
  3. Mateo Ivoš, OŠ I. G. Kovačića Gornje Bazje, mentor Igor Sudec

Elektrotehnika, 8.r

  1. Luka Haban, OŠ Augusta Cesarca Špišić Bukovica, mentor Dario Kruljac
  2. Mario Šimić, OŠ „Davorin Trstenjak“ Čađavica, mentor Robin Kovačević
  3. Denis Dundović, OŠ I. G. Kovačića Zdenci, mentor Dario Kruljac

Elektronika, 8. r

  1. Ivan Gabrijel Stanić, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentorica Izabela Konto
  2. Marijan Benković, OŠ „Davorin Trstenjak“ Čađavica, mentor Robin Kovačević
  3. Gabrijel Jaković, OŠ Voćin, mentor Milorad Vučković

Fotografija, od 5. do 8. r

  1. Anita Krsnik, OŠ A. G. Matoša Čačinci, mentor Dario Kruljac
  2.  Lana Šimić, OŠ „Davorin Trstenjak“ Čađavica, mentor Robin Kovačević
  3. Karla Tumpić, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentorica Izabela Konto

Robotsko spašavanje žrtve, od 5. do 8. r

  1. Ena Knežević, OŠ Eugena Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan
  2. Adrian Rakitovac, , OŠ Eugena Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan
  3. Allison Miller, , OŠ Eugena Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan

Automatika, od 5. do 8. r

  1. Nikola Pokupić, OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica, mentorica Izabela Konto
  2. Noa Nemet, OŠ Eugena Kumičića Slatina, mentor Ivan Drokan

Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, od 5. do 8. r

  1. Helena Tariša, OŠ „Davorin Trstenjak“ Čađavica, mentor Robin Kovačević
  2. Patrik Šteker, OŠ Josipa Kozarca Slatina, mentorica Tijana Cvjetković
  3. Antonio Simoni, OŠ Voćin, mentor Milorad Vučković

Radiokomunikacija, od 5. do 8. r

  1. Leon Lipovac, OŠ Mikleuš, mentor Marko Gajer
  2. Ivana Dorinka, OŠ Mikleuš, mentor Marko Gajer
  3. Lea Cesarec, OŠ Mikleuš, mentor Marko Gajer

(www.icv.hr, os-suhopolje.skole.hr)