Odigrana prva utakmica četvrtog kola županijskog kupa: Bratstvo preko Lukača 05 otišlo u peto kolo

U Lukaču pred više od 200 gledatelja odigrana je prva utakmica četvrtog kola županijskog nogometnog kupa za seniore.

Snage su odmjerili općinski rivali Lukač 05 i Bratstvo iz Gornjeg Bazja. Već u četvrtoj minuti poveli su gosti zgoditkom Dine Milinovića, a do odmora domaći nogometaši su uspjeli izjednačiti pogotkom Marina Grizelja.

U nastavku je Valentino Ivanković doveo Bratstvo ponovno u prednost, koju je na 3:1 iz kaznenog udarca povećao Mario Pšihistal. Mateo Jugović je također iz kaznenog udarca smanjio prednost gostiju na 3:2. Vedran Bajivić i Mateo Pšihistal svojim zgodicima su potvrdili gostujuću pobjedu 5:2. Pred sam kraj utakmice teren je morao napustiti Marino Grizelj zbog druge javne opomene.

Sve ostale utakmice četvrtog kola županijskog kupa igraju se u nedjelju, 10. ožujka u 15 sati, a sastaju se: Ćeralije – Papuk, Zrinski Nova Bukovica – Slatina, Borova – Virovitica, Omladinac Korija – Pitomača, Suhopolje – Voćin, Mladost Čačinci – Mikleuš i Bušetina 1947. – Rezovac.