4. LIGA BJ-KC-VT Pitomača osvojila bod u Grabrovnici, Goran Bosilkovski ponudio ostavku

U posljednjoj utakmici 17. kola 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Pitomače su osvojili bod na gostovanju u Grabrovnici, gdje svoje domaće utakmice igra Mladost iz Kloštra Podravskog, odigravši 1:1.

Prvi dio je završio bez zgoditaka. Na samom početku nastavka, u 47. minuti Mladost je povela zgoditkom Nikole Šanteka. Pitomača je propustila niz prigoda za izjednačenje. U 75. minuti na Goranu Bosilkovskom domaća obrana napravila je prekršaj u kaznenom prostoru, pa je sudac dosudio jedanaesterac, koji je Filip Škaro realizirao izjednačivši rezultat na 1:1.

Do kraja utakmice rezultat se nije promijenio.

-Ponovno nismo uspjeli realizirati niz prigoda, što nas je koštalo pobjede – nezadovoljan je bio trener Pitomače Goran Bosilkovski te dodao kako je ponudio ostavku na mjesto trenera, a na upravi je sada da donese odluku.

Mladost Kloštar Podravski – Pitomača 1:1
Najbolji igrač u redovima Pitomače: Filip Škaro