FOTO Konačno uvjerljiva pobjeda Pitomače: Paradinović postigao zgoditak pa zaradio isključenje

U 18. kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, nogometaši Pitomače došli su do svoje druge proljetne pobjede. Na svom terenu su bili bolji od Dinama iz Predavca 3:0.

Domaći igrači nakon učestalih napada, razbili su gostujući obrambeni blok u 31. minuti zgoditkom Gorana Bosilkovskog. S tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku obje momčadi su zbog drugog žutog kartona ostale bez po jednog igrača. Prvo je u 54. minuti isključen gostujući igrač Pavao Ćibarić zbog preoštrog starta. U 62. minuti drugi zgoditak za domaću momčad postiže agilni veznjak Valentino Paradinović. Nekoliko minuta kasnije i on je morao napustiti igru zbog drugog žutog kartona.

IMG 1253 Custom

Domaću pobjedu potvrdio je Nikola Plavšić svojim zgoditkom u 83. minuti. Tijekom utakmice gostujuća klupa je u više navrata neosnovano negodovala na sudačke odluke.

Pitomača – Dinamo Predavac 3:0
Najbolji igrač u redovima Pitomače: Nikola Plavšić