FOTO Omladinac iz Korije zgodicima Škvarića i Grubića stigao do 15. ovosezonske pobjede

U Koriji je odigran gradski derbi 16. kola druge županijske nogometne lige Zapad između domaćeg Omladinca i Podgorja.

Domaći su poveli u drugoj minuti zgoditkom Tomislava Škvarića. U 43. minuti zbog nedozvoljenog starta isključen je domaći igrač Dario Godeč. Do odmora se rezultat nije mijenjao. Prilika je bilo na obje strane.

Promjena nije bilo do 80. minute, kada je isključen gostujući vratar Martin Špoljarić zbog izuzetno nesportskog poteza. Nakon isključenja dosuđen je neizravan slobodni udarac za domaću momčad, nakon kojeg je Vedran Grubić svojim pogotkom postavio konačan rezultat 2:0.

IMG 2172 Custom

Ovo je nogometašima Omladinca 15. sezonska pobjeda, kojom su pobjegli drugoplasiranoj Dravi na čak 17 bodova prednosti.