FOTO Sloga u Dugom Selu srušila Otrovanec, Dinamo iz Josipova ne ispušta prvu poziciju

U 12. kolu treće županijske lige Zapad, u Dugom Selu gosti iz Otrovanca su poveli na početku utakmice 1:0 zgoditkom Dikšića iz kaznenog udarca. Obje momčadi su propustile mnoštvo prigoda. Domaći su do kraja utakmice postigli tri zgoditka, od čega je dva dao Tomislav Kovačević i pobijedili 3:1.

U Turnašici su gosti iz Sedlarice poveli 1:0, ali su domaći na kraju pobijedili Aršanj s 4:2.

Brana je u Bačevcu bila puno bolja od Stare Brezovice i pobijedila 4:0 zgodicima Zadeckog, I. Miote, K. Đapića i Matića.

Vodeća momčad lige Kladare, u ovom je kolu bila slobodna.

U skupini Istok igralo se 10. kolo. Vodeći Dinamo iz Josipova na “domaćem” terenu pobijedio je Orešac rezultatom 5:0. Dva pogotka upisali su Dokić i Lukanić, a jednog je pridodao Barišić.

Slavonac iz Novaka pobijedio je Vašku na njezinom travnjaku 4:0. Gosti su poveli u 10. minuti, a u posljednjih petnaestak minuta postigli su još tri zgoditka.

Plavi iz Jugovog Polja pobijedili su Meljane na njihovom terenu u Sladojevcima 1:0 zgoditkom Dragana Dujmovića u 31. minuti.

Krčevina iz Čađavačkog Luga pobijedila je na gostovanju u Grabiću domaću momčad rezultatom 2:0.