Neefikasnost Pitomače i nova “glavobolja” za Bosilkovskog, dva zgoditka Paradinovića dovoljna samo za bod

U utakmici 19. kola 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, nogometaši Pitomače su na gostovanju u Čazmi osvojili bod odigravši 2:2 s domaćom momčadi. Gosti iz Pitomače su poveli u 27. minuti zgoditkom Valentina Paradinovića.

Tri minute kasnije domaći nogometaši su poravnali rezultat. Svojim drugim zgoditkom Paradinović u 40. minuti po drugi puta dovodi goste u prednost. S rezultatom 2:1 za Pitomaču se otišlo na odmor.

U drugom dijelu Pitomača je ponovno prikazala neefikasnu igru. Promašili su prilike koje se ne smiju propustiti. To je kaznila domaća momčad u 77. minuti kada je rezultat izjednačen na 2:2.

– Opet smo odigrali neefikasno. U posljednjih desetak minuta propustili smo tri prilike Nikola Plavšić, Alen Jantol i ja. Prije toga smo imali još nekoliko prilika, koje nismo realizirali. Ne znam što još učiniti, da se to promijeni – nezadovoljan je bio trener-igrač Pitomače Goran Bosilkovski.

Čazma – Pitomača 2:2
Najbolji igrač u redovima Pitomače: Valentino Paradinović