1. ŽNL Antonio Babec igrač kola, na vrhu liste strijelaca izjednačeni Ivan Ibriks i Janko Brlas

Nakon odigranog 21. kola u prvoj županijskoj nogometnoj ligi, na vrhu liste strijelaca došlo je do velike promjene, a vodeći su trenutno Janko Brlas (Bušetina 1947.) i Ivan Ibriks (Suhopolje) sa 22 postignuta zgoditka. Bit će vrlo zanimljivo pratiti utrku, koja će vjerojatno biti neizvjesna do posljednjeg kola, jer nekoliko igrača “puca” na sam vrh. Tu je Darko Kokoška iz četekovačkog Dinama sa 20 pogodaka, zatim Ibriksov suigrač iz Suhopolja Antonio Babec, također na brojci 20, a blizu su i Alen Dedaj iz zdenačke Sloge te Zdenko Lončarek iz Suhopolja.

Igrač 21. kola

7 bodova – Antonio Babec (Suhopolje) – ključni igrač na teškom gostovanju u Novoj Šarovki. Uz dva zgoditka obavio ogroman posao na sredini terena.

6 bodova – Ivan Buneta (Mladost Čačinci) – pogodio domaću mrežu u trenucima kada se lomio rezultat na gostovanju u Voćinu.

5 bodova – Janko Brlas (Bušetina 1947.) – povratkom u golgetersku formu njegova momčad je počela s proljetnim pobjedama. Postigao hat-trick protiv Rezovca.

4 boda – Patrik Fotez (Slavonija Sladojevci) – svojim zgodicima usmjerio svoju momčad prema prvoj proljetnoj pobjedi.

3 boda – Alen Dedaj (Sloga Zdenci) – istakao se u visokoj pobjedi nad posljednjeplasiranom momčadi lige.

2 boda – Antonio Martinčević (Mladost 1930. Čađavica) – u presudnom trenutku postigao pogodak i osigurao pobjedu.

1 bod – Josip Jančić (Mikleuš) – s dva zgoditka svojim suigračima osigurao bod, iako su bili blizu sva tri.

Lista strijelaca 1. županijske nogometne lige nakon odigranog 21. kola:

22 – J. Brlas (Bušetina 1947.), Ibriks (Suhopolje)

20 – Kokoška (Dinamo), Babec (Suhopolje)

18 – Dedaj (Sloga)

17 – Lončarek (Suhopolje)

14 – Ivačić (Suhopolje), Dežmarić (Rezovac), Ugarković (Mladost Čač.), I. Dunković (Slavonija), Jančić (Mikleuš)

13 – Marko Matić (Podravac), Kristić (Bratstvo)

12 – Ramić (Mladost Čač.)

11 – Juhas (Bratstvo)

10 – Nemeth (Mladost Čač.)

9 – J. Šoštar (Lukač 05), Petrinić (Graničar)

8 – Ivčić (Mikleuš), Bušetinčan (Bušetina 1947.), Sertić (Suhopolje), Kristić (Dinamo), Vratković (Sloga)

7 – Holec (Lukač 05), Jaković (Voćin), Kizivat (Podravac), Menegati (Suhopolje), Milinović (Bratstvo)

6 – Bušljeta (Sloga), Grizelj (Lukač 05), Bubaš (Sloga), Tunić (Dinamo), Tašić (Voćin), Kovač (Mladost 1930.), Šomođi (Mladost 1930.), Martinčević (Mladost 1930.), Nikolić (Sloga)

5 – Perošević (Mladost 1930.), Dijanešić (Sloga), Kovačević (Rezovac), Lončar (Lukač 05), Perić (Voćin), Gusić (Voćin), Karačić (Podravac), Duspara (Sloga), Bajivić (Bratstvo)

4 – Klasić (Bušetina 1947.), Giber (Mikleuš), Vicić (Voćin), Pšihistal (Bratstvo), Čović I. (Voćin), Jukić (Mladost Čač.), Androš (Podravac), Mrva (Mikleuš), Ribić (Mladost 1930.), Pavlak (Bušetina 1947.), Hokman (Bratstvo), Meseš (Bušetina 1947.), Rajnović (Lukač 05)

3 – Jerešić (Podravac), Čoklo (Bušetina 1947.), Novoselec (Mladost 1930.), A. Dunković (Slavonija), Mudri (Mladost 1930.), Periša (Mladost Čač.), Čorda (Mladost Čač.), Tomašević (Podravac), Rukavina (Mikleuš), Zajček (Podravac), Krušelj (Podravac), Buneta (Mladost Čač.), Buzuk (Suhopolje), Fučkar (Graničar), Fotez (Slavonija)

2 – Vujičić (Rezovac), Matijašević (Rezovac), Krznarić (Rezovac), Pejić (Rezovac), Borić (Bušetina 1947.), Balogović (Graničar), Falat (Mladost Čač.), Maršić (Mladost Čač.), Godeč (Graničar), Marijanović (Mikleuš), Egri (Suhopolje), Munjeković (Bušetina 1947.), Nreca (Rezovac), Jaklić (Dinamo), Šoštar (Suhopolje), Čavić (Mladost Čač.), Slanac (Suhopolje), Čović H. (Voćin), Abalić (Bratstvo), Medić (Rezovac), Bazijanac (Rezovac), Dorinka (Dinamo), Beneš (Podravac), Rivić (Slavonija), Novaković (Slavonija), Černeli (Lukač 05)

1 – Lončarek (Dinamo), Simonović (Voćin), Gumbarević (Slavonija), Mikić (Podravac), Kujavić (Mikleuš), Topić (Rezovac), Ilić (Bratstvo), Veg (Graničar), Marković (Voćin), Pernar (Bušetina 1947.), Mroz (Mladost Čač.), Troha (Dinamo), Hodak (Suhopolje), Vrhovski (Mladost Čač.), Sabo (Bušetina 1947.), Grljak (Suhopolje), Pranjić (Sloga), Karnik (Bratstvo), Mađarević (Mladost 1930.), Šuvak (Mladost 1930.), Hrkač (Dinamo), Lejčić (Voćin), Topić (Bušetina 1947.), Velić (Sloga), Zagorac (Bratstvo), Žagar (Mladost Čač.), Lozar (Dinamo), Dujmić (Dinamo), Kušen (Podravac), Hodak (Slavonija), Zeba (Bratstvo), Blažeković (Lukač 05), Prugovečki (Suhopolje), Ivanković (Bratstvo), Mario Matić (Podravac), Potrata (Lukač 05), Barić (Voćin), Čilag (Mladost Čač.), Hruza (Bušetina 1947.), Vencl (Slavonija), Ilijašević (Rezovac), Kraljik (Mikleuš), Cik (Graničar), Popović (Bušetina 1947.)

(www.icv.hr, mš, ts, foto: ilustracija, M. Šolc)