FOTO Lukač 05 gubio 1:4, ostao s devet igrača u terenu pa se vratio iz rezultatskog ponora

U 22. kolu prve županijske nogometne lige u Lukaču, domaća momčad i Podravac iz Sopja osvojili su po bod rezultatom 4:4.

Gosti su u prvom dijelu poveli s dva zgoditka svog najboljeg igrača Marka Matića. Do odmora domaća momčad je smanjila gostujuću prednost na 1:2 pogotkom Marijana Holeca. Nakon tri minute drugog dijela utakmice, svojim trećim zgoditkom Marko Matić ponovno povećava gostujuću prednost. U 63. minuti gosti zgoditkom Gorana Kizivata vode 4:1.

IMG 5140 Custom

Domaći smanjuju u 66. minuti na 4:2 pogotkom Josipa Šoštara. Kada je domaća momčad dvije minute kasnije ostala s 10 igrača, jer je Mateo Rajnović zbog ozljede izašao iz igre, mnogi su bili sigurni u gostujuću pobjedu. Igor Potrata je zbog vrijeđanja suca dobio crveni karton te su Lukačani posljednjih petnaestak minuta odigrali s devet igrača. Među domaćim igračima se “probudio inat” pa su s dva zgoditka Matea Jugovića u 86. i 90. minuti došli do zasluženog boda. Na utakmici nije bilo trenera Lukača 05 Miroslava Čora.

Lukač 05 – Podravac Sopje 4:4
Igrač utakmice: Mateo Jugović