FOTO Mladost iz Vukosavljevice slomila Turanovac i potvrdila sjajnu ovosezonsku formu

U sklopu 18. kola 2. županijske nogometne lige Zapad, u Lukaču je odigrana utakmica između “domaćeg” Turanovca i Mladosti iz Vukosavljevice.

Gosti igraju sjajno u proljetnom dijelu prvenstva, a to su još jednom potvrdili u Lukaču novom, šestom uzastopnom pobjedom. Ipak, nije bilo lagano kao što su gostujući navijači vjerojatno očekivali jer ekipa Turanovca pokazala se kao “tvrd orah”. U prvom dijelu mreže su mirovale, a u nastavku su gledatelji vidjeli čak pet pogodaka.

IMG 4586 Custom

Gosti su poveli zgoditkom Kosine u 64. minuti utakmice, a tada na scenu stupa mladi igrač Turanovca Valentino Taušan i s dva pogotka u 77. i 84. minuti utakmice preokreće rezultat u korist svoje momčadi na 2:1. Turanovac je držao prednost do 89. minute, a kada se domaća publika veselila novim bodovima, stigao je “hladan tuš”. Prvo je poentirao Sesvečan i poravnao rezultat na 2:2, a onda minutu kasnije “točku na i” postavlja prvi topnik vukosavljevačke momčadi Manuel Šelimber za konačnih 3:2.

Ovom pobjedom Mladost je zadržala drugo mjesto s dva boda prednosti ispred trećeplasiranog Podgorja.