“Lavice“ svladale Brod, Pitomači bod

Oni koji su bili prvih 20. minuta na dvoboju 7. kola II. HRL sjever u Pitomači, teško se moglo „objasniti“ što se to dogodilo u Sportskoj dvorani OŠ Petra Preradovića u Pitomači. Tada su Pitomačanke gubile 11:5… Bilo je i gore. Imao je Zrinski iz Čakovca i +8 (20:12), no u toj drugoj dionici, sve se preokrenulo i Pitomačanke su na kraju uzele bod favoriziranom Zrinskom. Završilo je 27:27. Šandor je ponovno bila najbolja. Zabila je 11 komada, dok je Ines Kožarić dodala 6… U Virovitici, u dvoboju TVIN-Virovitice i Broda nije bilo toliko neizvjesnosti. Istina, pred kraj prvog poluvremena, gošće su došle do 14:14, ali brzo su primile tri gola i na odmor se otišlo sa 17:14 vodstvom „lavica“. U nastavku je to bila kanonada domaćih u kojoj su prednjačila krila. Nataša Miočinović je zabila 11, a Kristina Smiljčić 9 u konačnoj pobjedi 34:22. U ovom dvoboju nisu nastupile ozljeđene Margareta Krušelj (gležanj) te Tamara Štefanec (rame), dok je Kristiana Zečević, pred kraj prvog poluvremena iznesena s parketa zbog ozljede lijevog koljena. U idućem kolu, TVIN-Virovitica dočekuje Pan Đakovo, dok Pitomača putuje u Ivanec. (www.icv.hr, Fotografije: Kristijan Toplak)