Nove medalje za Karate klub Virovitica

U Osijeku je održan Kup Osijeka u karateu na kojemu je nastupilo 460 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske, među kojima i članovi Karate kluba Virovitica. U kategoriji mlađih učenica do 36 kg Maja Kozlinger je osvojila zlatnu medalju. U kategoriji učenika do 30 kg zlatom se okitio Borna Mihelčić, a srebrom Ivan Majstorović. U kategoriji +42 kg Saša Grujić je osvojio brončanu medalju. U kategoriji mlađih kadeta do 41 kg Danijel Novosel je izgubio u finalu i osvojio 2. mjesto, a u kategoriji mlađih kadetkinja do 40 kg drugo mjesto je osvojila i Sara Malčec. U kategoriji mlađih kadeta do 57 kg Matej Jarčević je osvojio zlatnu medalju. U kategoriji kadeta nastupio je Dominik Podgornik, koji je nakon tri pobjede nastupio u finalu s donedavnim klupskim kolegom Lucijanom Đanićem. Pokazavši veću spremnost i veću brzinu izvođenja karate tehnika Dominik je na kraju osvojio zlatnu medalju. Prvi put u kategoriji kadetkinja do 57 kg okušala se Monika Bubnjić te se izborila za brončanu medalju. (www.icv.hr)