Boćarski derbi između Paklenice i Doljana

Tri kluba s užeg orahovačkog područja nastupa u Prvoj međužupanijskoj boćarskoj ligi. Iz Orahovice boćarski klub ”Doljani”, a malo mjesto Bukvik u općini Čačinci ima čak dva kluba, poznatiji i stariji klub Paklenica te novoosnovani Dalmatinac. Iz naše županije u ovoj ligi nastupa još i boćarski klub Bulin Slatina. Liga ima sedam klubova koji osim s područja naše županije dolaze još iz Velike, Slavonskog Broda te Golobrdaca pokraj Požege. Do sada je odigrano 6. prvenstvenih kola nakon kojih bukvička Paklenica drži prvo mjesto s 8 osvojenih bodova, a u sedmom kolu ovoga vikenda u Bukviku je na rasporedu derbi kola između domaće Paklenice i orahovačkih Doljana. Opširnije o sportskim novostima poslušajte u emisiji Sportski semafor na valovima Županijskog radija Virovitice. (www.icv.hr, vg; Fotografija: Arhiva)