Čižmar, Kirin i Hrvojić zlatni u Mađarskoj

Članovi Karate kluba Virovitica prethodnog su vikenda nastupili na dva turnira, i to na Memorijalnom KUP-u u Slavonskom Brodu gdje su osvojili šest medalja, dok su u Barču na Suzuk KUP-u osvojili devet medalja. U Slavonskom Brodu u kategoriji učenica +40 kg Sara Blažević je osvojila prvo mjesto, dok je Saša Grujić do 50 kg osvojio drugo mjesto, a u istoj kategoriji Pavle Radenić je osvojio broncu. U kategoriji učenica do 40 kg Maja Kozlinger osvojila je treće mjesto i brončanu medalju. U kategoriji kadetkinja do 45 kg nastupila je Monika Bubnjić i osvojila je treće mjesto, kao i Laura Pokupić u kategoriji kadetkinja do 50 kg. U Barču su nastupili mlađi članovi. Osmogodišnjakinjama Nina Zelenbrz osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju, a ujedno je bila i najuspješnija članica virovitičkog kluba. Od dječaka nastupio je Luka Miličević koji je osvojio treće mjesto. U konkurenciji djevojčica Ella Živković i Karala Rogović su se izborile za treća mjesta. Karla Rogović je nastupila i u disciplini kata u kojoj je također osvojila 3 mjesto. U kategoriji devetogodišnjaka Luka Kafka je osvojio brončanu medalju. U konkurenciji desetogodišnjaka Matija Renić je također izborio treće mjesto. U dvanaestogodišnjacima nastupio je Denis Župan koji je osvojio srebro, a Patrik Lukačević je oko vrata stavio brončanu medalju. Na KUP-u su nastupili i članovi Karate kluba Podravski Sokol iz Pitomače i to u kategoriji kadetkinja gdje je Erika Čižmar osvojila zlatnu medalju, isto kao i Neven Kirin u petnaestogodišnjacima i Veron Hrvojić u šesnaestogodišnjacima. U istoj kategoriji Saška Blatarić je osvojila drugo mjesto. Opširnije o sportskim novostima poslušajte u emisiji Sportski semafor na valovima Županijskog radija Virovitice. (www.icv.hr, vle; Fotografija: Ilustracija)