M. Vida i T. Puhanić najuspješniji LOOD-ovci

Članovi orahovačkog biciklističkog kluba ”LOOD” završili su još jednu natjecateljsku sezonu u Slavonskoj brdskoj biciklističkoj ligi. Ove sezone za Orahovicu su vozili Tomislav Puhanić u kategoriji ”Elite”, Mario Vida u ”Master A” kategoriji, Domagoj Jurlina u juniorskoj, Ante Pezić u kadetskoj te Matea Kolar u konkurenciji žena. Nakon 16 utrka na 15 lokacija, biciklisti orahovačkog LOOD-a plasirali su se na 11 mjesto od 18 klubova s ukupno 215 osvojenih bodova. Najuspješniji pojedinci su Mario Vida koji je u kategoriji ”Master A” zauzeo konačno 10 mjesto od 37 vozača skupivši 107 bodova te Tomislav Puhanić u kategoriji ”Elite” koji je osvojio krajnje 10. mjesto od 39 vozača skupivši ukupno 65 bodova. Kako je rekao predsjednik BK LOOD Tomislav Puhanić sezone se može ocijeniti uspješnom za jedan mali klub kao što je orahovački, a ono što veseli čelnike kluba je činjenica kako se sve više mladih priključuje i uživa u ovom atraktivnom sportu. Opširnije o sportskim novostima poslušajte u emisiji Sportski semafor na valovima Županijskog radija Virovitice. (www.icv.hr, vg; Fotografija: Vladimir Grgurić)