Pastrva iz Voćina osvojila Orahovicu, Zdenko Velić najuspješniji

Na ribnjacima ŠRK ”Šaran” Orahovica održan je 8. kup turističke zajednice Turističke zajednica grada Orahovice u sportskom ribolovu. Nakon tri sata lova, najuspješniji su bili ribiči Pastrve iz Voćina, drugo mjesto pripalo je Linjaku iz Zdenaca dok su treće mjesto osvojili domaći ribiči Šarana iz Orahovice. Turistička zajednica grada Orahovice bila je i pokrovitelj cijelog natjecanja pa je tako pokale najboljima uručio njen predsjednik i orahovački gradonačelnik Josip Nemec poručivši kako sportski ribolov u budućnosti Gradu može donijeti puno više nego što je to bilo do sada te kako ŠRK Šaran radi plodno i naporno, a rezultati se itekako vide. Najbolji pojedinac na stazi bio je Zdenčanin Zdenko Velić ulovivši 1.438 grama, drugio je bio Šime Koić iz čačinačkog Klena sa 651 gramom dok se broncom okitio Josip Ivanović (Karas Crnac) s 454 grama. (www.icv.hr, vg; Fotografije: Vladimir Grgurić)