Virovitičani iz Đurđevca stigli s 21 odličjem

Na Karate festu održanom u Zagrebu, Luka Šenjug, član Karate kluba Virovitica nastupio je u disciplini kata i osvojio prvo mjesto. Virovitički karataši nastupili su i u Đurđevcu gdje su osvojili 21 odličje. U kategoriji mlađih učenika do 28kg Mihael Štefović je osvojio prvo mjesto. Drugo mjesto zabilježio je Karlo Zelenbrz, a brončani su bili Luka Kafka i Luka Miličević. U mlađim učenicama do 28 kg Karla Rogović bila je druga, isto kao i Karlo Zelenbrz u kategoriji ml. učenika, dok je do 32 kg Nina Zelenbrz bila zlatna. U kategoriji + 32 kg Dorijan Ivačić osvojio je treće mjesto, Enia Pinter je u katama bila brončana. U učeničkim kategorijama do 30 kg Karlo Zelenbrz osvojio je srebrnu medalju, dok je do 34 kg Ivan Majstorović osvojio zlatnu medalju. Treći su bili Matija Relić i Dominik Smiljanić. U +46 kg Pavle Radenić je bio prvi. U kategoriji učenica do 32 kg Maja Kolaković osvojila je treće mjesto i brončanu medalju, isto kao i Iva Kajić do 36 kg. Maja Kozlinger je do 40 kg osvojila drugo mjesto, dok je najuspješnija učenica bila Sara Blažević koja je u kategoriji +44kg osvojila prvo mjesto. U mlađim kadetima Patrik Lukačević je bio srebrni, a u katama Sara Malčec je osvojila zlatnu medalju. Kod kadetkinja Monika Bubnjić je zabilježila srebrnu medalju. Također, na turniru su nastupili i članovi Karate kluba Pitomača. U mlađim kadetima Romano Cardinale je u katama bio prvi, a Marko Bogović treći. Kod kadeta Alan Uremović osvojio je zlatnu medalju, a Marko Bogović drugo mjesto. Bogović je u borbama u mlađim kadetima do 36 kg osvojio zlatnu medalju. Opširnije o sportskim novostima poslušajte u emisiji Sportski semafor na valovima Županijskog radija Virovitice. (www.icv.hr, vle; Fotografija: Arhiva)