Suca Franju Tašića napao igrač

U utakmici 10. kola I. Županijske nogometne lige u Mikleušu je došlo do prekida utakmice. Naime, u 83. minuti pri rezultatu 1:1 između istoimenog domaćina i Crnca, gostujući igrač napao je pomoćnog suca Franju Tašića, a povjerenik za natjecanje Boris Špiranec pokrenut će disciplinski postupak. Voćin je visokom pobjedom nad DOŠK-om ponovno „zasjeo“ na prvo mjesto na tablici. Munja je deklasirala Podravca, a Turanovac je na svom terenu poražen od Mladosti iz Čačinaca. Podsjetimo, u subotnjim utakmicama Papuk je svladao Pitomaču, Lukač 05 bio je bolji od Bilogore 1947, a Napredak je pobijedio Rezovca.
Rezultati 10. kola: Lukač 05 – Bilogora 1947. 4:0, Papuk – Pitomača 3:1, Napredak – Rezovac 4:3, Voćin – DOŠK 9:1, Munja – Podravac 5:0, Turanovac – Mladost (Čač) 1:3, Mikleuš – Crnac (prekid u 83. minuti).