Begović i Tadić za pobjedu Croatije, Slatini bod, porazi Suhopolja i Pitomače

Odigrani su dvoboji 11. kola Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Pitomača je teško stradala u Kalinovcu gdje je istoimeni domaćin zabio pet, a nije primio niti jedan gol. Istodobno, Croatia je u Grabrovnici sa 2:1 svladala Podravca, iako je nakon prvih 45. minuta gubila 0:1. Ivan Begović je izjednačio u 58., a Kristijan Tadić, donio je pobjedu izabranicima trenera Gorana Bosilkovskog u 71. minuti. Slatina je na svom travnjaku s Daruvarom odigrala 1:1. Jedini gol za Slatinčane zabio je Igor Dunković u 85. minuti. Inače, dvije minute prije toga, gosti su poveli. Gol je (autogol) zabio Dražen Duspara. Na Stadionu Park, Suhopolje je poraženo od Rovišća 1:3. Jedini gol za Suhopoljčane djelo je Zdenka Lončareka u 89. minuti.
Rezultati 11. kola: Kalinovac – Pitomača 5:0, Croatia – Podravac 2:1, Suhopolje – Rovišće 1:3, Slatina – Daruvar 1:1, Križevci – Mladost Molve, Zdenka – Garić 1:1, Slaven Belupo B – Graničar 6:0.
Parovi 12. kola: Pitomača – Graničar, Garić – Slaven Belupo B, Mladost Molve – Zdenka 91, Rovišće – Križevci, Daruvar – Suhopolje, Podravac – Slatina, Kalinovac – Croatia. (www.icv.hr)