Konferencija hrvatskih psihologa

U Rovinju će se od 5. do 8. studenoga u organizaciji Hrvatskog psihološkog društva i suorganizaciji Hrvatske psihološke komore i dvaju lokalnih društava psihologa, Istre i Virovitičko-podravske županije, održati 22. godišnja konferencija hrvatskih psihologa s međunarodnim sudjelovanjem. Tema konferencije je “Kako obrazovanju dodati boju – uloga i izazovi za psihologe”. Prema riječima predsjednice Društva psihologa Virovitičko-podravske županije Jasne Per Kožnjak već prvog dana konferencije bit će priređena Virovitička večer u okviru koje će nastupiti kvartet Artes iz Virovitice, degustirat će se vina naše županije i dijeliti sudionicima mali darovi – radovi naših učenika i polaznika vrtića. Opširnije poslušajte u programu Županijskog radija Virovitice. (www.icv.hr, kk; Fotografija: Ilustracija)