Sara Malčec najuspješnija u Osijeku

Članovi Karate kluba Virovitica nastupili su na Kupu Osijeka gdje virovitički klub proglašen najuspješnijim, a Sara Malčec je proglašena najuspješnijom natjecateljicom kupa. U uzrastu mlađih učenika do 30 kg, Mihael Štefović je osvojio zlato, dok je u disciplini kata bio brončani, a Chris Malčec je osvojio srebrnu medalju. U učeničkim uzrastima do 45 kg, Maja Kozlinger je oko vrata stavila zlatnu medalju. U kadetskim kategorijama najuspješnija bila je Sara Malčec koja je u borbama do 47 kg i u disciplini kata osvojila dva prva mjesta. Uspješna je bila i Monika Bubnjić koja je u kategoriji do 54 kg osvojila također zlato, dok je Laura Pokupić bila treća. Laura je nastupila i u juniorskom uzrastu u kojemu je osvojila prvo mjesto. (www.icv.hr, vle; Fotografija: Arhiva)