Virovitica izgubila od Đakovo-Croatije

Nogometaši Virovitice izgubili su još jednu u nizu… Na gostovanju u Đakovu u sklopu 13. kola III. Hrvatske nogometne lige istok, izabranici trenera Damira Pervana poraženi su sa 1:3 od Đakovo-Croatije. Poveli su Virovitičani golom Vlatka Lacha u 33. minuti, no domaćin je već u 39. minuti izjednačio, da bi u drugom poluvremenu preokrenio rezultat u svoju korist. Od 75. minute, Virovitica je igrala s igračem manje, jer je Luka Duvnjak zaradio dva žuta kartona. Nakon 13 odigranih utakmica Virovitica je i dalje „prikovana“ za dno ljestvice bez osvojenog boda, a u sljedećem kolu na Vegešku dolazi Slavija.
Preostali rezultati 13. kola: Koprivnica – Mladost (A) 0:0, Oriolik – BSK 0:0, Slavija – Bjelovar 1:0, Varaždin – Podravina 2:1, Mladost – Slavonija 3:1, Međimurje – Vukovar 1991. 1:2. (www.icv.hr, vle; Fotografija: Arhiva)