Nika Kozlinger istrčala najbolji rezultat na 60 m

U Varaždinu je održano 2. kolo Hrvatske atletske lige sjever za mlađe kategorije na kojemu su nastupile Lea i Nika Kozlinger iz Virovitice, a osvojile su dvije bronce i srebro. Nika je u skoku u dalj bila druga sa preskočenih 3.42 metara, dok je na utrci 60 metara visoki start osvojila broncu s rezultatom 9,85 sekundi što je ujedno i najbolji dosadašnji rezultat u toj disciplini. Lea je trčala stazu dugu 400 metara te također osvojila brončanu medalju istrčavši ju za 1.35,50 minuta. Slijedeće kolo na rasporedu je 30. svibnja, u Čakovcu, a prethodno će već 19. svibnja, Lea i Nika nastupiti u kvalifikacijama za finale Erste plave lige u Zagrebu na stadionu “Mladosti” . (www.icv.hr, vle, 17.5.2015.)