Davor Deskar osvojio 19. Guska Open

Na teniskim terenima u Grabrovnici održan je 19. teniski turnir „Guska Open“. Na turnir se prijavilo 33 natjecatelja iz regije, od Bjelovara i Koprivnice do Pitomače i Virovitice. Turnir je otvorio općinski načelnik Općine Pitomača Željko Grgačić. Turnir se igrao dva dana nakon kojeg su se iskristalizirali finalisti. U finalu su zaigrali Filip Resler i Davor Deskar a pobjedu i 19. turnir Guska Open osvojio je Davor Deskar. Odmah iza njih je završio Janoš Petrinović koji je u meču za treće mjesto pobijedio Ivana Mioča. Pehare najuspješnijima podijelio je Ivan Kostelac, predsjednik NK Croatia Grabrovnica, koja je uz Općinu Pitomača organizirala ovaj turnir. (www.icv.hr, bk; Fotografije: Božidar Kovač, 10.6.2015.)