U Turnašici je održan 5. vatrogasni kup “Za Štefinu” u spomen na dugogodišnjeg vatrogasca i tajnika DVD-a Stjepana Sulimanca. Organizator kupa je bilo DVD-u Turnašica. Na vatrogasnom poligonu kod vatrogasnog doma u Turnašici, skupilo se mnoštvo ljudi, a natjecanje su, između ostalih, obišli i saborski zastupnik Josip Đakić, kao i načelnik Općine Pitomača, Željko Grgačić. Inače, prvo mjesto u kategoriji Muški A osvojio je DVD Gregurovec ispred DVD-a Andrilovec i DVD-a Gornje Bazje. Od ostalih županijskih predstavnika, DVD Turnašica je osvojila 6. mjesto, a potom slijede: DVD Virovitica (7.), DVD Vukosavljevica (8.), DVD Sedlarica (10.), DVD Otrovanec (13.), DVD Starogradački Marof (14.). U kategoriji, Žene A, slavio je DVD Zaprešić ispred DVD-a Virovitica I.. Ostale županijske predstavnice bile su: DVD Turnašica (3. mjesto), DVD Gornje Bazje (5.), DVD Sedlarica (6.), DVD Vukosavljevica (7.), DVD Virovitica II. (8). i DVD Velika Črešnjevica (9.). Kod Muški B, slavio je DVD Daruvar, a kod Žena B prva je bila DVD Turnašica. Superkup je osvojio DVD Gregurovec. Na natjecanju je nastupilo 30 ekipa u konkurenciji žena i muškaraca. (www.icv.hr, Fotografije: Kristijan Toplak, 7. 6. 2015)