Mladost osvojila turnir „Milić-Raptavi“

U Vukosavljevici je odigran Memorijalni nogometni turnir „Zvonko Milić-Filip Raptavi“, a prvo mjesto osvojila je domaća Mladost. Momčad iz Vukosavljevice u finalu je pobijedila Podgorje nakon jedanaesteraca sa 6:5 (regularni dio završio je 1:1). U dvoboju za treće mjesto Turnašica je slavila kontra Kladara sa 4:0. Za najboljeg strijelca turnira proglašen je igrač Turnašice Petar Škrinjar. Pehare i medalje najboljima uručili su načelnik Općine Špišić Bukovica Hrvoje Miler, zamjenik načelnika Rudolf Ilić, te predsjednik, tajnik i trener Mladosti Branko Sabolić, Marko Kralj i Mirko Premrl. Organizatir turnira bio je Nogometni klub Mladost, a pokrovitelj Općina Špišić Bukovica. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Facebook, 22.6.2015.)