Virovitica inkasirala bod protiv Varaždina

Nogometaši Virovitice upisali su drugi bod u prvenstvu III. HNL istok. U posljednjem 30. kolu na Vegeški su Vinakovi igrači odigrali 2:2 protiv Varaždina. Poveli su Virovitičani golom Nikole Suvajca već u 17. minuti, no gosti su izjednačili osam minuta kasnije. „Narančasti“ su u drugom dijelu ponovno poveli. Za vodstvo je zabio Luka Vinovrški u 53. minuti, ali Varaždinci su ponovno došli u „egal“. U nastavku, Rene Prugovečki imao je dvije velike šanse no jednom je pogodio „spojnicu“, a drugi udarac mu je obranio gostujući vratar. Virovitica je tako prvenstvo zaključila na posljednjem 16. mjestu sa dva osvojena boda.
Preostali rezultati 30. kola su: Mladost (A) – Oriolik 2:1, Koprivnica – Đakovo-Croatia 5:3, BSK – Slavija 1:0, Bjelovar – Mladost (Ž) 2:2, Podravina – Međimurje 0:3, Slavonija – Višnjevac 6:1, Vukovar 1991 – Belišće 0:4. (www.icv.hr, vle; Fotografija: Arhiva, 6.6.2015.)