Virovitica slavila protiv Borca, Papuk i Croatia bez golova

Sjajnu utakmicu odigrali su nogometaši Virovitice u 16. kolu Međužupanijske lige BJ-KC-VT u kojoj su na Vegeški pobijedili Borac iz Imbriovca. Gosti su poveli u 21. minuti, a izjednačio je Antonio Babec u 33. minuti susreta. U drugom dijelu Virovitičani su odličnu igru okrunili s još dva gola. U 48. minuti zabio je Krešimir Crvenka, a u 58-oj Denis Kovač.
U Orahovici je odigran županijski derbi između Papuka i Croatije iz Grabrovnice, a dvoboj je završio bez pogodaka.
Pitomača je na svom terenu slavila nad Zdenkom ’91. sa 2:0. Strijelci su bili Domagoj Jendrašić i David Sidnjenko.
Slatina je gostovala u Virju kod Podravca i odigrala 1:1, a jedini strijelac za Slatinčane bio je Nikola Kristić.
Nakon 16. kola Croatia ima 32, Papuk 24, Virovitica i Pitomača po 15, a Slatina 13 osvojenih bodova.
U idućem kolu Pitomača putuje u goste Daruvaru, Papuk Graničaru u Đurđevac, a Virovitica kod Dinama u Predavac, dok Croatia dočekuje Podravac, a Slatina Rovišće. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Vladimir Grgurić)