Fotogalerija: Utrka „Virovitica 1234 Doživjeti stotu 2016.”

U centru Virovitice u nedjelju je održana 12. atletska ulična utrka „Virovitica 1234 Doživjeti stotu“ na kojoj je sudjelovalo više od 900 natjecatelja iz Hrvatske te susjedne Mađarske. Najmlađi natjecatelji bili su Ema Malčec i Jan Blažević, dok su najstariji sudionici bili Dragutin Kozjak (76) i Nada Borić (59). Medalje najboljima uručili su gradonačelnik Ivica Kirin i profesor Želimir Holer. Organizatori utrke bila je Sportska zajednica grada Virovitice, a pokrovitelji a pokrovitelji Grad Virovitica, Turistička zajednica grada Virovitice i Flora Vtc.

REZULTATI:

Predškolski uzrast 2011. godište i mlađe djevojčice:
1. Tena Pavoković (Virovitica)
2. Merry Zalogaj (Virovitica)
3. Gabriela Barišić (Virovitica)
4. Mina Lušić (Dubrovnik)

Predškolski uzrast 2011. godište i mlađi dječaci:
1. Šimun Dujmović (Virovitica)
2. Matija Deskar (Virovitica)
3. Šimun Lulić (Virovitica)
4. Adrian Mikovčić (Virovitica)

Predškolski uzrast 2009. godište i mlađe djevojčice:
1. Gabrijela Oklopčić (Virovitica)
2. Nika Čeh (Virovitica)
3. Tia Andrović (Virovitica)
4. Szava Szarka (Mađarska)

Predškolski uzrast 2009. godište i mlađi dječaci:
1. Leo Dorić (Virovitica)
2. Mislav Spajić (Virovitica)
3. Karlo Klement (Virovitica)
4. Lovro Lulić (Virovitica)

Školska djeca 1. i 2. razred OŠ mlađe djevojčice:
1. Petra Lesar (Slavonski Brod)
2. Ana Sejkora (Slatina)
3. Chiara Markić (Koprivnica)
4. Matija Brozović (Virovitica)

Školska djeca 1. i 2. razred OŠ mlađi dječaci:
1. Luka Knežević (Virovitica)
2. Erik Tomac (Slatina)
3. Ivan Bebek (Koprivnica)
4. Slaven Džendžo (Koprivnica)

Školska djeca 3. i 4. razred OŠ mlađe djevojčice:
1. Nika Kozlinger (Virovitica)
2. Anja Slavinić (Koprivnica)
3. Laura Sabolec (Koprivnica)
4. Klara Crnoja (Virovitica)

Školska djeca 3. i 4. razred mlađi dječaci:
1. Jan Tisaj (Koprivnica)
2. Mateo Šegović (Koprivnica)
3. Mate Blažević (Virovitica)
4. Ivan Bilač (Đakovo)

Djeca s posebnim potrebama (osnovne škole)
1. Josip gadanac (Virovitica)
2. Marijan Nemeš (Virovitica)
3. David Šarić (Virovitica)
4. Martin Gadanac (Virovitica)

Školska djeca 5. i 6. razred poš djevojčice
1. Marija Medved (Virovitica)
2. Ana Culej (Virovitica)
3. Klara Pažin (Virovitica)
4. Tara Rušak (Koprivnica)

Školska djeca 5. i 6. razred OŠ dječaci:
1. Martin Špegelj (Virovitica)
2. Matej Hajmaši (Virovitica)
3. Tin FIlipović (Virovitica)
4. Peter Paluška (Mađarska)

Školska djeca 7. i 8. razred OŠ djevojčice:
1. Iva Čorak (Slavonski Brod)
2. Leonora Šogorić (Virovitica)
3. Matea Meretaj (Virovitica)
4. Ema Borković (Virovitica)

Školska djeca 7. i 8. razred OŠ dječaci:
1. Antonio Tumpić (Virovitica)
2. Ronaldo Rengel (Virovitica)
3. Mario Bošnjaković (Virovitica)
4. Saša Legen (Virovitica)

Srednja škola 1. i 2. razred djevojčice:
1. Paula Rakijašić (Pitomača)
2. Lena Sabo (Virovitica)
3. Marijeta Blažević (Virovitica)
4. Ana Jug (Virovitica)

Srednja škola 1. i 2. razred dječaci:
1. Marino Bloudek (Virovitica)
2. Hrvoje Dragić (Đakovo)
3. Ante Miloš (Đakovo)
4. FIlip Borković (Virovitica)

Srednja škola 3. i 4. razred juniorke:
1. Stela Poljanac (Virovitica)
2. Iva Blažev (Virovitica)
3. Dijana Meščić (Virovitica)
4. Elena Šimotić (Virovitica)

Srednja škola 3. i 4. razred juniori:
1. Josip Kultan (Virovitica)
2. Andrej Mrkša
3. Mihale Martelo
4. Matej Jaković

Rekreativke 1979. godište i starije:
1. Renata Morović
2. Jasna Resler
3. Vlatka Lovrenc Poljanac
4. Mirjana Kozlinger

Rekreativci 1979. godište i starije:
1. Siniša Špiranec (Pitomača)
2. Berigoj Zdjelar (Virovitica)
3. Valentino Bloudek (Virovitica)
2. Robert Fritz (Virovitica)

Studentice:
1. Doroteja Santi
2. Sara Špiranec

Studenti:
Marin Lovreković

(www.icv.hr, vle; Fotografije: Matija Rođak)