Sokol i IBM plasirali se na poluzavršnicu u atletici

U utorak, 12. travnja, održano je županijsko natjecanje u održano je Županijsko natjecanje u atletici u kategoriji djevojčica i dječaka 7-8 razredi. Prvenstvo je održano u na terenima bivše vojarne u Virovitici. Prvo plasirane ekipe u kategoriji djevojčica i dječaka sudjelovat će na poluzavršnom natjecanju koje će se održati 19. travnja u Čakovcu.

Rezultati:

100 M

DJEVOJČICE
1. Petra Posenjak -Sokol- 14,57
2. Tina Arnold-Mladost(vt) 14,83
3. Patricija Kovačić -Slatina 14,85

DJEČACI
1. Matija Poropatić-Sokol 12,81
2. Alan Đurđević -Ibm (vt) 13,53
3. Mihael Taušan-Vihor (gb) 13,54

300 M

DJEVOJČICE
1. Leonora Šogorić -Ibm(vt) 46,41
2. Mateja Meretaj -Mladost(vt) 47,13
3. Ena Ravlić -Sokol 47,18

DJEČACI
1. Antonio Tumpić-Ibm(vt) 38,10
2. Ronaldo Rengel -Gradina 38,50
3. Karlo Jakupec -Sokol 38,69

DJEVOJČICE 600 M
1. Magdalena Bilić – Sl. 1.56,72
2. Ivana Kirin-Sokol 2.03,84
3. Marta Maslač Ibm (vt) 2.07,97

DJEČACI 800 M
1. Saša Legen -Ibm (vt) 2.25,63
2. Mario Bošnjaković-Mladost 2.27,17
3. Marijan Ivanković-Slatina 2.31,08

SKOK U DALJ

DJEVOJČICE
1. Lorena Blaga -Sokol 4,16
2. Ena Reider -Ibm (vt) 3,91
3. Petra Kovač -Mladost (vt) 3,21

DJEČACI
1. Luka Domokuš- Gradina 5,30
2. Mario Tkalčec -Sokol 5.07
3. Stjepan Hokman-Vihor (gb) 4,90

SKOK U VIS

DJEVOJČICE
1. Karla Begović -Sokol 145
2. Marija Medved -Ibm (vt) 130
3. Ines Kovačec -Slatina 125

DJEČACI
1. Leon Davidović -Ibm(vt) 150
2. Hrvoje Juhas-Gradina 145
2. Antonio Jokić -Slatina 145

BACANJE KUGLE

DJEVOJČICE
1. Stefani Barić -Slatina – 9,98
2. Analis Grahovac -Sokol 8,52
3. Marta Pernar-Mladost (vt) 8,30

DJEČACI
1. Mijo Blaško Bošnjak -Sl. 11,06
2. Filip Kožarić-Sokol 10,17
3. Filip Tepeš- Ibm (vt) 9,98

BACANJE VORTEKSA

DJEVOJČICE
1. Helena Lukačević -Ibm 47,00
2. Mateja Klement – Slatina 43,60
3. Nika Deskar-Mladost(vt) 43,20

DJEČACI
1. Karlo Aragović-Sokol 68,20
2. Emanuel Smutni -Ibm(vt) 61,00
3. Filip Đurčević-Vihor (gb) 55,30

ŠTAFETA 100, 200, 300, 400 m

DJEVOJČICE
1. ŠŠD SOKOL 2.53,99
2. ŠŠD SLATINA 2.58,28
3. ŠŠD MLADOST (vt) 2.58,90

DJEČACI
1. ŠŠD – IBM -VT. 2.28,47
2. ŠŠD – SOKOL 2.31,43
3. ŠŠD- GRADINA 2,34,31

ZAVRŠNA TABLICA

DJEVOJČICE
1. ŠSD –SOKOL-Pitomača 29 bod.
2. ŠSD – SLATINA-Slatina 23 bod.
3. ŠSD- IBM -Virovitica 20 bod.
4. ŠSD-MLADOST- Virovitica 18 bod.
5. ŠSD – VIHOR (gb) 25 bod.
6. ŠŠD- MLADOST-Vt 24 bod.

DJEČACI
1. ŠSD-IBM-Virovitica 43 bod.
2. ŠSD-SOKOL-Pitomača 41 bod.
3. ŠSD- GRADINA 30 bod.
4. ŠSD- SLATINA 26 bod.

(www.icv.hr, žđ; Foto: ŠŠS VPŽ)