Memorijalni turnir ”Ljubomir Kalem”: Suhopolje pobjednik nakon prekida utakmice

U Orahovici je odigran dvodnevni 7. nogometni memorijal posvećen bivšem dužnosniku kluba Ljubomiru Kalemu. Prvog dana u polufinalnim dvobojima Papuk je bio bolji od FEŠK-a iz Feričanaca s 4:0 uz pogotke Radinkovića, Čavića, Špoljarića i Mimića, dok je Suhopolje slavilo kontra Vihora iz Jelisavca 2:0. Drugoga dana prvo je odigrana utakmica za treće mjesto u kojoj je Vihor bio bolji od FEŠK-a s 1:0, a potom i veliko finale između Papuka i Suhopolja. Papuk je do kraja prvog dijela imao nekoliko prilika, no sjajni Kristijan Dumenčić zaključao je svoja vrata. U drugom dijelu ista priča, Papuk napada, Suhopolje se brani sve do 75 minute. Lončar svira prekršaj za Papuk na nekih 40 metara od vrata, Mario Duspara namješta loptu, a Suhopoljac Mladen Jergović uporno mu istu miče i ne da izvođenje. Nakon kratkog naguravanja, dotrčava Dražen Duspara i odguruje gostujućeg igrača na travu nakon čega nastaje metež i tučnjava. Sudac Lončar nekako je uspio pohvatati konce i smiriti strasti te nastaviti utakmicu. No, samo minutu kasnije, novo koškanje i Lončar opravdano prekida utakmicu…

Opširnije u novom broju Virovitičkog lista…