Virovitički karatisti uspješni u Čakovcu

Prvo natjecanje u novoj karate sezoni u Hrvatskoj bio je 20. međunarodni turnir Open Međimurje. Na turniru je nastupilo 954 karatista iz 97 klubova iz 11 zemalja. U jakoj konkurenciji članovi karate kluba Virovitica su postigli sljedeće rezultate:

Sara Malčec u kategoriji juniorku u katama je osvojila prvo mjesto, Maks Luka Šenjug u kategoriji mlađih seniora u katama je osvojio drugo mjesto, Matija Relić u kategoriji mlađih kadeta u katama je osvojio treće mjesto, Chris Malčec u kategoriji učenika u katama je osvojio peto mjesto, Domagoj Kesak u kategoriji mlađih učenika iznad 38 kg. u borbama je osvojio treće mjesto i Jana Zvonar u kategoriji mlađih učenica do 32 kg. u borbama je osvojila treće mjesto.

Na turniru su još nastupili: Pavle Radenić, Mihael Štefović, Mateo Čop, Lana Kostadinović i Fran Zvonar, ali se u jakoj konkurenciji nisu uspjeli izboriti za odličja. (www.icv.hr; mš)