I. ŽNL: Lukač 05 pobijedio Dinamo iz Četekovca sa 6:1

Nogometaši Lukača 05 pobijedili su Dinamo iz Četekovca u 21. kolu I. Županijske nogometne lige. U Lukaču je istoimeni domaćin slavio sa 6:1. Dvostruki strijelac za Lukačane bio je Domagoj Pakšec, a još su zabijali Lovro Štefanec, Stjepan Rajnović, Siniša Subota i Kristijan Blažeković, dok je jedini gol za Dinamo postigao Marijo Košorog. Inače, momčad iz Četekovca je povela u devetoj minuti, no Lukač 05 je izjednačio i preokrenuo u drugom poluvremenu. Ovom pobjedom igrači trenera Mile Grdića stigli su na 24 boda, koliko ima i Dinamo. Preostale utakmice 21. kola na rasporedu su u nedjelju u 16.30 sati, a sastaju se: Zrinski Nova Bukovica – Suhopolje, Mikleuš – Crnac, Graničar Okrugljača – Bratstvo, Munja – Mladost 1930. Čađavica, Rezovac – Voćin. (www.icv.hr, vle; Fotografija: Ilustracija)