MŽNL: Pobjedom u Orahovici Virovitica osigurala opstanak; pobjeda Slatine, poraz Pitomače

U 26., posljednjem ovosezonskom, kolu Međužupanijske lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Virovitice pobijedili su u županijskom derbiju na gostovanju u Orahovici domaći Papuk 1:0 zgoditkom Roka Horačeka u 13 minuti. Tom pobjedom Virovitičani su potvrdili status međužupanijskog ligaša zauzevši 11. mjesto.

Nogometaši Slatine su na domaćem travnjaku nadjačali goste iz Rovišća 2:1. Oba zgoditka za Slatinu je postigao Matija Bubaš.

Pitomača je na svom terenu poražena od Tehničara iz Cvetkovca 0:3. Od 56. Minute Pitomača je igrala sa deset igrača jer je Matej Herent u jedanaest minuta zaradio dva žuta kartona.